Image Alt

Asmens duomenų apsauga

  /  Asmens duomenų apsauga
Filmavimas ir fotografavimas muziejaus renginių metu

Filmavimas ir fotografavimas Palangos kurorto muziejuje (toliau – Muziejus) organizuojamų renginių metu yra vykdomas Muziejaus reprezentaciniais, veiklų viešinimo ir reklamos tikslais.

Asmens vaizdo duomenų (vaizdo įrašų ar fotografijų), surinktų Muziejaus organizuojamų renginių metu, valdytojas yra Muziejus.

Renginio metu padaryti vaizdo įrašai ir (ar) fotografijos gali būti viešinami bei transliuojami gyvai Muziejaus socialiniame tinklalapyje (Facebook), internetiniame tinklalapyje,  taip pat kitose reklamos ar informacijos sklaidos priemonėse.

Jeigu dalyvaudamas renginyje Muziejaus lankytojas pastebi, kad yra filmuojamas (fotografuojamas) jam to nepageidaujant, jis turi teisę tai išreikšti jį fiksuojančiam asmeniui. Muziejaus lankytojo valia šiuo klausimu yra visada gerbiama (nebent fiksuojama informacija padeda atskleisti įstatymų pažeidimus).

Muziejaus lankytojui pageidaujant, jog jo atvaizdas būtų pašalintas iš Muziejaus valdomų komunikacijos kanalų (anksčiau minėtų Muziejaus socialinių tinklų ar internetinės svetainės), pirmiausia reikėtų kreiptis į Muziejų raštu ir prašyti vaizdą pašalinti.

Surinkti vaizdo duomenys Muziejaus kietajame diske yra saugomi 3 metus nuo jų padarymo momento.

Palangos kurorto muziejuje vaizdo stebėjimo kamerų naudojimo tvarkos aprašas
Duomenų apsaugos taisyklės

Muziejus:
Ne sezono metu (10.01–04.30)
II–VI 10.00–19.00 val.
Sezono metu (05.01–09.30)
III–VII 10.00–19.00 val.
Administracija:
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45 val.

Birutės al. 34 a, LT–00135 Palanga

Šrifto dydžio keitimas