Gegužės 18d. KVIEČIAME KARTU PAMINĖTI EUROPOS MUZIEJŲ NAKTĮ

Lankytojai Palangos kurorto muziejuje laukiami nuo 17 val. Muziejuje eksponuojama 25 autorių tarptautinė paroda „Balta drobulė“. Nepraleiskite progos ankstėliau ateiti į koncertą ir pasigrožėti mūsų miesto ir kitų Lietuvos miestų bei Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos menininkų kūriniais.18 val. prasidės klasikos koncertas “Vakaro serenados”. Koncerte dalyvauja viešnios iš Vilniaus: sopranas Austėja Lukaitė ir pianistė Gražina Zalatorienė. Austėja Lukaitė – operos solistė (sopranas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantė. Atlikėja yra sukūrusi vaidmenis miuzikluose „Paryžiaus katedra” (Esmeralda), „Neregėti sapnai” (Gundė), dalyvavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pastatymuose bei Dalios Ibelhauptaitės režisuojamose „Vilnius City Opera” ir Vilniaus teatro „Lėlė” spektakliuose.Austėja taip pat yra „Domino” teatro aktorė, filmuojasi kine bei televizijos serialuose, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose.Gražina Zalatorienė – pianistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja – koncertmeisterė, tarptautinių konkursų laureatė, aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. Pianistė dalyvavo „Triumfo arkos” projekte, festivaliuose „Sugrįžimai”, „Tytuvėnų festivalis”, „Aukštaitijos vargonų muzikos”, „Visagino pavasario muzika” ir kt. Atlikėja kartu su dainininkais buvo pakviesta dalyvauti tarptautiniuose konkursuose Vienoje, Taline, Rygoje, Sankt Peterburge. Gražinos Zalatorienės repertuare – Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūriniai.Programoje skambės populiarios, pažįstamos ir širdžiai mielos melodijos.                                                                                                                                                                                                                                                                                   Maloniai kviečiame!

Muziejus:
Ne sezono metu (10.01–04.30)
II–VI 10.00–19.00 val.
Sezono metu (05.01–09.30)