Solveigos ir Simono Gutautų parodos „Būties šventumas“ atidarymas
Birželio 19 d. 16 val. kviečiame pažvelgti į „Būties šventumą“ – pirmąją bendrą Solveigos ir Simono Gutautų parodą, Palangos kurorto muziejuje.
Tai pirmasis dviejų kūrėjų susitikimas vienoje erdvėje – du būdai paliudyti vienos buities gyvenimą per būties jautrumą. Tai tarsi dialogas apie kasdienybėje slypintį šventumą, apie akimirkos trapumą ir tylų būties grožį. Per tekstūras, spalvas ir šviesą menininkai liudija tą patį gyvenimą skirtingomis raiškomis, kviesdami ne tik žiūrėti, bet ir pajusti tylą tarp nematomų potėpių ir migloje pasislėpusios tikrovės.
Paroda veiks: birželio 19 – rugpjūčio 31 d.
Laukiame Jūsų muziejuje!
