Tarptautinei muziejų dienai – koncertas „Mūzų šventė“

Gegužės 18 d. 17 val. Tarptautinei muziejų dienai skirtame koncerte Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai, pagrindinių vaidmenų atlikėjai – sopranas Rasa Ulteravičiūtė-Kazlauskienė ir tenoras Tadas Jakas – drauge su koncertmeistere Inga Maknavičiene bei į styginių kvartetą susibūrusiais teatro simfoninio orkestro muzikantais publikai dovanoja tikrą „Mūzų šventę“, rengiamą mūzų buveinėje – „Anapilio“ viloje įsikūrusiame Palangos kurorto muziejuje. Koncerte džiugiai skambės populiarioji klasika styginių kvartetui, liesis populiarių dainų melodijos ir gerai žinomos ištraukos iš Franzo Leháro, Johanno Strausso jaunesniojo ir Imre‘s Kálmáno operečių. Kviečiame pasimėgauti klasikinių ir populiarių kūrinių muzikine programa, senojoje grafų Tiškevičių viloje!

PROGRAMA

Joseph HAYDN – Styginių kvartetas A-dur, op. 9 Nr. 6, Hob. III: 24: IV. Allegro
Ástor PIAZZOLLA – „Oblivion“, aranžuotė styginių kvartetui

Ernesto DE CURTIS – daina „Non ti scordar di me“, ž. Ernesto de Curtis