2019 METŲ GEGUŽĖS 3 D. 18 VAL.KVIEČIAME Į TARPTAUTINĘ PARODĄ „BALTA DROBULĖ”

Nuo 2017 m. kas pavasarį kurorto muziejus rengia parodas, skirtas Palangos miestui. Pirmojoje parodoje „Mostas mano miestui“ buvo eksponuojami išskirtinai tik Palangos kūrybinės grupės „Mostas“ darbai.

Antrojoje, surengtoje 2018 m. ir pavadintoje „Balta drobulė“, buvo galima susipažinti su bemaž visais mūsų miesto profesionaliais dailininkais ir keletu palangiškių menininkų, kuriančių užsienyje. „Baltos drobulės“ pavadinimas neatsitiktinai pasiskolintas iš A. Škėmos. Tai – nesukurto kūrinio simbolis. Juk po kiekvienu paveikslu slypi balta drobė.

Šiais metais „Balta drobulė“ išaugo į tarptautinį renginį – dalyvauja septyni užsienio menininkai – penki dailininkai iš Baltarusijos: Marina Šapovalova, Vasilijus Zenko, Marina Konovalova, Glebas Otčik, Tatjana Kozik ir Danielius Gromackij iš Lenkijos bei Ginta Stavrovska iš Latvijos.

Labai džiugu, kad šiais metais muziejaus sienas nušviečia gausaus būrio palangiškių kūryba: Gražinos Oškinytės, Redos Ščerbakovienės, Miglės Jonaitienės, Dovilės Oškinytės, Romo Pauliko, Rasos Užpelkytės, Ramutės Paulikaitės , Audronės Bukauskienės, Daivos Šimkevičienės, Inetos Šypalės darbai.

Paroda populiarėja ir tarp menininkų iš kitų miestų. Bus galima išvysti Valentino Varno, Vaidės Gaudėšiūtės, Olgos Survillo, Eglės Tautavičiūtės-Palevičės, Valentino Dilgino, Redos Palevičiūtės darbus.

Tuo pačiu pavadinimu paroda bus rengiama kas metai, kviečiant kurti Palangos istorijos, atminties, gamtos ir kitomis temomis. Visiems dailininkams per parodos atidarymą įteikiamas parodos simbolis – balta drobė. Paroda veiks iki birželio 3 d.

Maloniai kviečiame!

Muziejus:
Ne sezono metu (10.01–04.30)
II–VI 10.00–19.00 val.
Sezono metu (05.01–09.30)
III–VII 10.00–19.00 val.
Administracija:
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45 val.

Birutės al. 34 a, LT–00135 Palanga