NAUJIENOS
KVIEČIA PRANCŪZŲ KINO FESTIVALIS "PALANGA, MON AMOUR" 2018.06.18

2018 m. birželio 22 d. Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe Jeantaud, Prancūzų instituto Lietuvoje direktorius Jean-Marie Sani ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus lankysis Palangos kurorto muziejuje, kur atidarys prancūzų vasaros kino festivalį „Palanga, mon amour“. Prancūzijos ambasadorius muziejuje lankysis jau ne pirmą kartą.

Palangiškiams  išreiškus didelį susidomėjimą prancūzų kultūra, Prancūzų institutas Lietuvoje tęsia jau pradėtus darbus. Vasario mėnesį muziejuje buvo rodomi festivalio „Žiemos ekranai“ filmai.

Šis vasaros festivalis yra gražių santykių tarp Prancūzijos ambasados ir Prancūzų instituto Lietuvoje bei Palangos miesto savivaldybės vaisius.

Kino festivalio šūkis – „Šios visos moterys!“. Per vasarą kurorto muziejaus salėje bus parodyti devyni filmai, kuriuose vaidina dešimt nuostabių įvairių kartų moterų.

Lietuvos žiūrovai galės atrasti ar dar kartą pamatyti filmų veikėjas, kurias įkūnija garsios, stiprios, laisvos ir kūrybingos šių dienų prancūzų kino aktorės: Nicole Garcia, Louane Emera, Audrey Tautou, Sandrine Kiberlain ir kt. Filmai atskleidžia kertinį moterų vaidmenį šiame ypač populiariame ir šiuolaikiniame mene.

Renginio metu taip pat bus atidaryta garsaus prancūzų fotografo André Perlstein fotografijų paroda „8-asis dešimtmetis kino ekrane“.

Ateityje ketinama paruošti parodą apie Palangos kurortą, kuriame būtų ir Palangos kurorto muziejaus eksponatų ir eksponuoti ją Lietuvos ir Prancūzijos galerijose.

Kviečiame prancūzų kino gerbėjus į Palangos kurorto muziejų, kur visą vasarą, penktadieniais nuo 17 val. bus rodomi žavūs prancūziški filmai.

 

Renginiai nemokami

(Birželio 22 d. įėjimas tik su kvietimais)

 

 

back   Atgal

Kontaktai

Palangos kurorto muziejus
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 303156776    

Birutės al. 34 a, LT–00135 Palanga
Tel. 8 460 30576
El. paštas kurortomuziejus@gmail.com

Administracija dirba

Pirmadieniais – ketvirtadieniais 8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Valstybinių švenčių išvakarėse dirba viena valanda trumpiau.

Duomenys kaupiami ir saugojami Juridinių asmenų registre, kodas 303156776, Steigėjas Palangos miesto savivaldybė  www.palanga.lt

Palangos kurorto muziejus
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas seo paslaugos optimizavimas