NAUJIENOS
GRUODŽIO 21 D. 18 VAL. KONRADAS DAUKŠAS IR STYGINIŲ KVARTETAS MUZICA LIBERA 2017.12.13

Palangos kurorto muziejuje gruodžio 21 d. 18 val. vyks būgnininko Konrado Daukšo ir styginių kvarteto Musica Libera koncertas. Konradas Daukšas yra tikras palangiškis: čia gimęs ir augęs, baigęs Vl. Jurgučio pagrindinę mokyklą ir Senąją Palangos gimnaziją. Kaip sako Konradas: „Norėjau, kad dar būtų ir 13-ta klasė – toks geras buvo laikas.“ Tačiau  2007 m. pašauktas į karinę tarnybą išvyko iš mūsų miesto ir lig šiol gyvena Klaipėdoje.  „ Esu palangiškis, įsimylėjęs Klaipėdą. O vila „Anapilis“ – tai vieta, kurioje pradėjau groti, bus labai įdomu ją pamatyti. Kiekvieną kartą aplankydamas Palangą esu mielai nustebintas jos gerai pokyčiais. Tai miestas, į kurį miela grįžti“,- sako Konradas.

 „Muzica libera“ – tai 2011 metais uostamiestyje susibūręs keturių jaunų, talentingų, profesionalių ir lengvai išprotėjusių dėl savo muzikos styginių kvartetas. Kiekvienas kvarteto koncertas yra spalvingas, šokiruojantis, peržengiantis įprastas ribas ir nusistovėjusias tradicijas. Neverta tikėtis ramaus klasikos koncerto ir šį kartą. Konrado Daukšo ir „Musica Libera“ duetas – kūrybiškas, žavus, stebinantis ir netikėtas. Muzikantai įrodys, kad pop muzika ir roko baladės gali nuostabiai skambėti atliekami akustiškai.

„Nepaprastai laukiam koncerto Palangos kurorto muziejuje ir nuoširdžiai jam ruošiamės. Tikimės, kad nustebinsime klausytojus ir jie pasijus lyg roko koncerte. Nekantraujame susitikti“,- tikino kvarteto „Musica Libera“ muzikantai.

 

Kviečiame visus į Palangos kurorto muziejų.

Koncertas nemokamas.

 

back   Atgal

Kontaktai

Palangos kurorto muziejus
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 303156776    

Birutės al. 34 a, LT–00135 Palanga
Tel. 8 460 30576
El. paštas kurortomuziejus@gmail.com

Administracija dirba

Pirmadieniais – ketvirtadieniais 8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Valstybinių švenčių išvakarėse dirba viena valanda trumpiau.

Duomenys kaupiami ir saugojami Juridinių asmenų registre, kodas 303156776, Steigėjas Palangos miesto savivaldybė  www.palanga.lt

Palangos kurorto muziejus
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas seo paslaugos optimizavimas