NAUJIENOS
PARODA "EUROPOS APDOVANOJIMAS VIENINGOS EUROPOS IDĖJOS SKATINIMUI" 2017.12.08

Palangos kurorto muziejaus 2-ame aukšte eksponuojami Europos apdovanojimai Palangos miestui.

Europos Taryba buvo įsteigta 1949 m. Jos tikslas yra ginti žmogaus teises, skatinti demokratiją, ieškoti sprendimų daugelio socialinių šiuolaikinės Europos problemų srityse. 1955 m. Europos Tarybos buvo įsteigtas Europos apdovanojimas vieningos Europos idėjos skatinimui, kuris iškart sulaukė didelio savivaldybių susidomėjimo ir šiandien yra vienas garbingiausių Europos apdovanojimų, kurio gali siekti visos geografiškai Europai priklausančios šalys. Prieš 60 metų įsteigto Europos prizo siekiantys ir šioje programoje dalyvaujantys miestai turi įveikti keturias pakopas. Pirmiausiai miestai apdovanojami diplomu, po to jie gali pretenduoti į Europos Garbės vėliavos apdovanojimą. Vėliau miestas turi būti įvertintas Garbės ženklu ir tik tuomet gali tikėtis nugalėtojų regalijų – Europos prizo. Pagal Europos prizo konkurso taisykles pagrindinis prizas – Europos premija – 10 tūkst. eurų jaunimo studijoms ir prizas kasmet įteikiamas vienam arba dviem miestams.

2014 metais už aktyvius kultūrinius mainus su 10 giminingų miestų iš 8 užsienio šalių Palangai buvo skirtas Europos Garbės diplomas.

2015 metais už aktyvią veiklą plečiant tarptautinius ryšius, Europos idėjų propagavimą bei šviečiamąją veiklą ugdymo įstaigose Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja didžiausią Lietuvos kurortą įvertino Europos Garbės vėliava. Šis garbingas apdovanojimas yra skiriamas įvertinus savivaldybės veiklą, narystę įvairiose vietos ir tarptautinėse organizacijose, dalyvavimą miestų partnerystės programose, užsienio bendradarbiavimą, tarptautinių renginių organizavimą, Europos idėjų ir vertybių propagavimą.

2017 metais už indėlį plėtojant tarptautinius santykius bei propaguojant europines vertybes Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja Palangai skyrė jau trečiąjį (priešpaskutinį) Europos prizo apdovanojimą – Garbės ženklą.

VAIKŲ KŪRYBOS PARODA "GINTARINĖS KALĖDOS NUO 2007 M. IKI..." 2017.12.07

Konkursas–paroda „Su gintarinėm Šv. Kalėdom, Palanga!“ - tai tęstinis projektas, kuris startavo 2007 m. Palangos Smilčių pradinėje mokykloje pavadinimu: „Gintarinės Šv. Kalėdos Smilčių pradinėje mokykloje“. Nuo 2009-2010 m. m. projekto organizatoriai - VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro (dabar - Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras) Kurorto verslo skyrius. Šio konkurso-parodos metu 1-4 klasių mokiniai gamindavo kalėdinius eglutės žaisliukus bei atvirutes, puoštus natūraliais gintaro gabalėliais.  Šventinis apdovanojimų renginys, skirtas konkurso - parodos „Gintarinės Kalėdos“ nugalėtojams, jų šeimos nariams, mokyklų vadovams, konkurso globėjams bei rėmėjams vykdavo Palangos gintaro muziejuje. Konkursu - paroda buvo skatinama mokinių kūryba, lavinamas estetinio grožio suvokimas, domėjimasis Palangos miesto tradiciniu amatu – gintaro apdirbimu.

Parodoje „Gintarinės Kalėdos nuo 2007 m. iki...“ eksponuojami palangiškių mokinių kūrybiniai darbeliai bei akimirkos iš šventinių apdovanojimų renginių nuo 2007m. iki 2016 m. Kita parodos dalis - Palangos miesto savivaldybėje.

img   Plačiau
GRUODŽIO 1 D. 16 VAL. ATIDAROMA TAPYBOS PARODA "SPALVŲ IR EKSPRESIJOS ŽAISMAS" 2017.11.29

Muziejuje atidaroma Juozo Pranckevičiaus ir Svajūno Armono tapybos paroda -  Spalvų ir ekspresijos žaismas. Abu autoriai yra profesionalių tapytojų grupės „Individualistai“ nariai.  Grupė jungia neabejingus savo krašto kultūrai, istorijai, jaučiančius prigimtinį ryšį su etninėmis šaknimis ir ieškančius kelių, kaip moderniai paveldėtas tradicijas ir šiuolaikinę dailę suvienyti į visumą.

Juozas Pranckevičius gimė 1952 m. spalio 26 d.  Vilniuje. Studijavo architektūrą bei pramoninę ir civilinę statybą. „Po kariuomenės Juozas tapo architektu, lankė dailės studiją, bet pasinėrė į verslą. Vėliau kolegos ėmė raginti jį tapyti. Sodyboje Molėtų rajone surengto plenero metu verslininkas per 2 dienas  sukūrė 4 darbus. Pats save nustebino. Tada privačiame viešbutyje ėmė rengti parodas, su grupe garsių Lietuvos tapytojų individualistų surengė pirmąją parodą.“ (O. Laurytė. Šiauliai plius) Sostinės galerijos „Juozas Art“, viešbučių „Europa City“ šeimininkas – Juozas Pranckevičius yra žinomas ne tik kaip dailininkas, bet ir meno mecenatas, padedantis šalies menininkams, rengiant parodas įvairiuose pasaulio kampeliuose. Šiai veiklai jis skiria taip pat ypatingą dėmesį. Surengė apie 30 personalinių parodų ir dalyvavo 40-yje grupinių bei apie 60 plenerinių parodų. Parodos rengtos Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Estijoje, Prancūzijoje, Indijoje, o jo darbų įsigijo daugelio pasaulio šalių kolekcininkai.

Svajūnas Armonas gimė 1951 m. birželio 20 d., Lazduonėnuose, Šilutės raj. Vilniaus valstybinis dailės institutas ir nuo 1978 m. įvairių plenerų užsienyje ir Lietuvoje organizatorius, Šilutės savivaldybės įsteigtos ,,Sidabrinės nendrės” premijos laureatas.

Svajūno Armono kūrybinius ieškojimus puikiai apibūdina jo mokytojas tapytojas Aloyzas Stasiulevičius.  „Savo kūryboje jis remiasi gamtos įspūdžiais, natūros studijomis ir kartu laisvai improvizuoja istorijos, pasaulinės dailės palikimo, mitologijos temomis. Jo paveiksluose svarbus pasakojimas, siužetas, tačiau pirmiausia tapytojui aktualios specifinės tapybos kalbos problemos – spalvos kultūra, kompozicijos meistrystė, elegantiškas piešinys...“ Jo kūriniai saugomi Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje, Žemaičių dailės muziejuje Plungėje, taip pat ir Palangos kurorto muziejuje. Daug darbų eksponuojami visuomeniniuose interjeruose - Lietuvos Respublikos vyriausybės rūmuose, Vilniaus municipalitete, privačių kolekcininkų rinkiniuose Lietuvoje ir pasaulyje.

 

 

Maloniai kviečiame apsilankyti.

 

 

PALANGOS STASIO VAINIŪNO MENO MOKINIŲ KONCERTAS 2017.11.29

2017 m. lapkričio 30 d. 17 val. Palangos kurorto muziejaus salėje svečiuosis jaunieji Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos mokiniai ir jų mokytojai.
Koncerte skambės lietuvių ir užsienio kompozitorių: Balio Dvariono,Stasio Vainiūno, Edvardo Grygo, Franco Šuberto, Felikso Mendelsono-Bartoldy, Johaneso Bramso, Edvardo Viljamo Elgaro, Klodo Debiusy kūriniai.
 

 

 

 

 

 

 

 

Maloniai kviečiame!
Koncertas nemokamas

GRUODŽIO 3 D. JUDITOS LEITAITĖS IR MARIANOS SLOBODENIOUK KONCERTAS "ADVENTO ŠVIESOJE" 2017.11.23

„... ir tai buvo prieš dvidešimt aštuonerius metus...“, sako Judita Leitaitė apie ilgos ir nuoširdžios draugystės pradžią su Suomijos pianiste Mariana Slobodeniouk. Jų bendradarbiavimas užsimezgė čia, Palangoje ir nenutrūkstamai tęsiasi iki šiol.

Juditą Leitaitę klausytojai ir gerbėjai pažįsta kaip aktyviai koncertuojančią žavingą kamerinės muzikos atlikėją, tarptautinių konkursų laureatę,  LTMA docentę. Tačiau atlikėjos muzikinė veikla įvertinta ne tik žiūrovų. Ji yra apdovanota Vytauto Didžiojo ordino Riterio kryžiumi už nuopelnus Lietuvos kultūrai, 2005 m. jai paskirta Vyriausybės kultūros ir meno premija, 2007 m. tapo „Auksinio disko“ laureate,  taip pat apdovanota medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir tautai“ ir Lietuvos kultūros ministerijos apdovanojimu “Nešk savo šviesą ir tikėk“. Džiugu, kad Judita Leitaitė yra dažna viešnia Palangoje ir ypatingai džiugu, jog jau antrą kartą Palangos kurorto muziejaus salėję užlies jos atliekama muzika.

Pianistė Mariana Slobodeniouk gimė Maskvos muzikantų šeimoje. Tai, kad muzika yra kažkas daugiau nei garsai, Mariana suprato jau 10-ies metų. Vėliau buvo daug ieškojimų ir studijų tačiau domėjimasis garso prigimtimi liko nepakitęs iki šiol. Mariana šiuo metu gyvena Suomijoje, kur tęsia nesibaigiančius muzikinius ieškojimus garsų pasaulyje.

1989 m. Mariana su sūnumi Dmitrijumi ruošėsi  Palangą poilsiauti. „Nekantravome – viduje viskas laukė kažko nepaprasto. Ir štai – Palanga. Po poros viešnagės dienų aš susitikau draugę iš Maskvos, kuri, pamačiusi mane tuoj pat pasakė: „Čia poilsiauja viena dainininkė – tau reikia su ja dirbti!“ Ir nespėjau aš mirktelėti, kaip jau buvau kambaryje, kuriame gyveno Judita su šeima.

Jau po mėnesio atvyko ji pas mane į Maskvą, vėliau susitikome Donecke, kur gastroliavau,- ten mes ir atlikome savo pirmąjį koncertą, be repeticijų, spontaniškai ir be klaidų!!!

1991 m. balandį mes tapome Suomijos pianistų-vokalistų tarptautinio konkurso laureatėmis.

Gyvendamos skirtingose šalyse Judita – Lietuvoje, o aš –  Suomijoje, mes nuolat susitikdavome gastrolėse ir bendravome. Per tą laiką daug kas įvyko, bet mes iki šiol kartu. O garso ieškojimai tęsėsi nuolat – Suomijoje aplink mane susidarė dainininkų ratas. Judita daugelį kartų vedė jiems meistriškumo kursus, kurių paskutinis vyko prieš pusmetį. Dabar prieš akis nauji susitikimai Lietuvoje – kalėdiniai koncertai. Galbūt tai ir yra tąsa to kvietimo per garsą, kuris tęsiasi stebuklingo meilės pasireiškimo ir susiliejimo link“ – pasakojo Mariana. Maloniai kviečiame į Palangos kurorto muziejaus salę 2017 m. gruodžio 3 dieną, 14 val., kur įvyks Juditos Leitaitės (mecosopranas) ir Marianos Slobodeniouk koncertas „Advento Šviesoje“.

 

Koncertas nemokamas

 

MOKSLINĖ KONFERENCIJA "NAUJAUSI ARCHEOLOGINIAI TYRINĖJIMAI" 2017.11.20

2017 m. lapkričio mėn. 24-25 d. Palangos kurorto muziejuje vyks tarptautinė mokslinė konferencija „Naujausi archeologiniai tyrinėjimai“.

Šis renginys - tai ilgametis, daugiau nei 40 metų vykstantis tęstinis projektas.

Konferencijoje archeologams ir plačiajai visuomenei bus pristatyti naujausi archeologiniai atradimai, aptarti jų rezultatai bei ateities perspektyvos. Bus galima sužinoti apie naujų tyrinėjimų metodų taikymą bei archeologijos mokslo ir paveldo apsaugos pasiekimus Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.  

Įgyvendinus konferenciją Palangoje, dar kartą bus užtikrinta ilgametė ir graži tradicija kasmet rengti specialią mokslinę konferenciją, skirtą Lietuvos ir Baltijos regiono šalių archeologijos paveldo tyrinėjimams.

Archeologus ir besidominčius archeologija bei norinčius išklausyti pranešimų, prašome registruotis el. paštu archeologijosdraugija@yahoo.com iki  lapkričio 22 d. (trečiadienis). Registracija būtina. Vietų kiekis ribotas. Laiške prašome nurodyti savo vardą, pavardę bei atstovaujamą instituciją, jei tokia yra.

Konferencijos programa skelbiama Palangos kurorto muziejaus internetinėje svetainėje ir „Facebook“ paskyroje.

Muziejuje šia proga yra eksponuojama 2014-2016 m. archeologinių radinių paroda „Smėlio slėpiniai“ iš Palangos dvarvietės.

 

Renginio organizatoriai:  

Lietuvos archeologijos draugija

Palangos kurorto muziejus

    

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

ARCHEOLOGINIŲ RADINIŲ PARODA - "SMĖLIO SLĖPINIAI" 2017.11.13

Palangos kurorto muziejuje veikia naujausių Palangos archeologinių radinių paroda.

Archeologija – tai atradimų mokslas, kuris iš detalių leidžia atrasti, suprasti, patvirtinti, papildyti arba paneigti istoriniuose šaltiniuose užfiksuotą informaciją. Archeologiniai tyrimai buvo vykdomi 2014-2016 m. Palangoje - tarp koncertų salės ir Kurhauzo. Buvo atskleista tik fragmentiškai žinotos Viduramžių Palangos dvarvietės vieta ir po smėliu slypintys jos lobiai. Tyrimų metu buvo aptikta nemažai maloniai nustebinusių artefaktų, kurie įrodė, kad XVI – XVII a. Palanga nebuvo tik paprastas žvejų kaimelis prie jūros. Iš istorinių šaltinių žinoma, kad XVI a. pab. - XVII a. pr. Palangoje gyveno apie 1500-1750 valstiečių ir miestelėnų. Jie buvo valdomi iš Palangos dvaro, įsikūrusio prie miestelio, netoli jūros.

Parodoje galima susipažinti su arheologinių tyrimų metu rastais ir tam laikmečiui būdingais keramikos, metalo ir medienos dirbiniais.  Lankytojai taip pat galės sužinoti, kas yra “Kirminas” ir kokia jo paskirtis, pamatyti seniausiąjį lietuvišką stalo žaidimą “Malūnas” ir sužinoti jo taisykles, išvysti vieną iš vertingiausių eksponatų – signetą.

Nors paroda nėra didelė, kviečiame užsukti ir nepraleisti progos pirmiesiems pamatyti “Smėlio slėpinių” radinius.

 

Paroda veiks iki gruodžio 1 d.

Maloniai kviečiame!

 

PALANGOS STASIO VAINIŪNO MENO MOKYKLOS MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ KŪRYBOS PARODA 2017.10.26

Spalio 27 d. 17-20 val. Palangos kurorto muziejuje vyks renginys "Liaudies kūryba. Šiuolaikinės interpretacijos" -  etnokultūrinės veiklos stovyklos, bei projekto "Lietuvių tautinio meno tradicijos Žemaitijoje. Muzika, dailė, architektūra."  rezultatų  pristatymas visuomenei.

Veiks paroda "Piliakalnių legendų atspindžiai", skirta Lietuvos piliakalnių metams paminėti.

Dalyviai: Palangos dailės ir muzikos kl. mokiniai, Šventosios folkloro kolektyvas, Palangos Moksleivių klubo vaikų folkloro ansamblis "Kikilis",  Klaipėdos J. Kačinsko, Ventos ir Vėžaičių kultūros centrų ir pagrindinės mokyklos tradicinių kanklių ansambliai. 

 

 

 

 

 

 

 

Renginys nemokamas

KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖ KVIEČA TAPTI KULTŪROS IR MENO PROJEKTŲ EKSPERTAIS 2017.09.29

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyrius inicijuoja naujo kultūros ir meno projektų ekspertų sąrašo sudarymą ir kviečia teikti kandidatūras tapti kultūros ir meno projektų ekspertais.
Klaipėdos miesto savivaldybės taryba 2017 m. rugpjūčio 29 d. dieną sprendimu Nr. T2-187 patvirtino naują kultūros bei meno projektų finansavimo Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos aprašą, Kultūros bei meno projektų vertinimo ekspertų atrankos aprašą ir Kultūros bei meno projektų vertinimo ekspertų darbo reglamentą, kurie iš esmės keičia kultūros ir meno projektų vertinimo teisinį reguliavimą.
Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyrius inicijuoja naujo kultūros ir meno projektų ekspertų sąrašo sudarymą ir kviečia teikti kandidatūras tapti kultūros ir meno projektų ekspertais. Ekspertų atranka atliekama viešojo konkurso būdu, vadovaujantis kultūros ir meno sričių įvairovės principu. Už ekspertinį darbą apmokama viešųjų pirkimų įstatyme numatyta tvarka.
Kviečiame vertinti šias kultūros ir meno sritis: muzika, scenos menai, tarpsritiniai projektai, architektūra, vizualieji menai, leidyba, istorija, etnokultūra, kultūros edukacija, kultūros tyrimai, jūrinė kultūra, kūrybinių industrijų projektai ir kt.
Asmuo, norintis teikti ekspertinio vertinimo paslaugas, Savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Kultūros skyriui paštu arba elektroniniu būdu pateikia:

1. pretendento anketą (1 priedas) (pridedama);

2. išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas;

3. laisvos formos kūrybinės veiklos aprašymą.

Asmuo, pretenduojantis teikti ekspertinio vertinimo paslaugas, turi atitikti šiuos reikalavimus:

1. turėti aukštąjį universitetinį, jam prilygintą arba tam tikros kultūros ar meno srities išsilavinimą;

2. turėti specialiųjų žinių, įgūdžių, kompetencijos ir ne mažesnę kaip 3 metų profesinės veiklos, darbo ar paraiškų ekspertinio vertinimo patirtį kultūros ir meno ar kitoje srityje;

3. būti nepriekaištingos reputacijos. Asmuo nelaikomas nepriekaištingos reputacijos, jeigu jis per praėjusius 5 metus buvo pripažintas kaltu dėl nusikalstamos veikos padarymo, jeigu jo teistumas neišnykęs arba nepanaikintas.

Asmuo, pretenduojantis teikti ekspertinio vertinimo paslaugas Savivaldybės administracijai, negali būti Kultūros ir meno tarybos prie Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos (toliau – KMT) nariu.

Prieš pradėdamas darbą ekspertas pasirašo nustatytos formos nešališkumo deklaraciją konfidencialumo pasižadėjimą ir sutartį su administracijos direktoriumi

 Jei turite klausimų, prašome kreiptis į Kultūros skyriaus vyr. specialistę Kristiną Skiotytę (846) 39 61 73 arba el. paštu kristina.skiotyte@klaipeda

Nurodytus dokumentus kviečiame siųsti šiais el. p.: kristina.skiotyte@klaipeda.lt; kristina.norvile@klaipeda.lt, arba paštu – Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros skyriui, Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.

Pretendentų anketų laukiame iki spalio 9 d.

 Pridedama:

2017 m. liepos 27 d. sprendimas Nr.T2-187 "Dėl kultūros bei meno projektų finansavimo Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos nustatymo

Pretendento anketa.    

KURORTO MUZIEJUJE PRISTATYTA BALTŲ VIENYBĖS DIENAI SKIRTA PARODA 2017.09.29

Rugsėjo 23 d. Palangos kurorto muziejuje buvo pristatyta paroda „Nepriklausomų valstybių – Lietuvos ir Latvijos – kūrėjai Mintaujos gimnazijoje“.

Baltiška veikla muziejuje virė nuo pat vidurdienio - dūzgė moksleivių kalbų mokyklėlė „Baltiški žaidimai“. Vaikai šmaikščiai bandė susikalbėti baltiškomis kalbomis, vykdė įvairiausias užduotis ir jas pristatė. Tačiau į užduotis įnikusius vaikus pertraukė ir pasveikino atvykę garbūs svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Latvijos Saeimos pirmininkė Inara Mūrniece, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Jelgavos miesto vicemerė Rita Vectirane, „Aušros“ muziejaus direktorius ir parodos idėjos autorius Raimundas Balza ir kt. Pirmasis sveikinimo žodį tarė muziejaus direktorius Jūratis Viktoras Liachovičius, veikiančia paroda džiaugėsi Šiaulių „Aušros“ muziejaus direktorius. Svečiai apžiūrėjo parodą, bendravo ir linkėjo sėkmės „Baltiškų žaidimų“ dalyviams. Seimo pirmininkas V. Pranckietis  vaikams linkėjo sėkmės prabildamas latviškai.

Paroda veiks iki spalio 30 d.

RUGSĖJO 30 D. SENJORŲ DIENARUGSĖJO 30 D. SENJORŲ DIENA 2017.09.21
RUGSĖJO 30 D. DOKUMENTINIS FILMAS "KARO LAIVAS PREZIDENTAS SMETONA"RUGSĖJO 30 D. DOKUMENTINIS FILMAS "KARO LAIVAS PREZIDENTAS SMETONA" 2017.09.15
IN MEMORIAMIN MEMORIAM 2017.10.16
RUGSĖJO 27 D. PASAULINĖ TURIZMO DIENA RUGSĖJO 27 D. PASAULINĖ TURIZMO DIENA 2017.09.21
RUGSĖJO 23 D. BALTŲ VIENYBĖS DIENA RUGSĖJO 23 D. BALTŲ VIENYBĖS DIENA 2017.09.13
PALANGOS KURORTO MUZIEJUJE – ŠIAULIŲ „AUŠROS“ IR G. ELIASO JELGAVOS ISTORIJOS IR MENO MUZIEJŲ PARODA, SKIRTA LIETUVOS IR LATVIJOS NEPRIKLAUSOMYBIŲ 100-MEČIAMSPALANGOS KURORTO MUZIEJUJE – ŠIAULIŲ „AUŠROS“ IR G. ELIASO JELGAVOS ISTORIJOS IR MENO MUZIEJŲ PARODA, SKIRTA LIETUVOS IR LATVIJOS NEPRIKLAUSOMYBIŲ 100-MEČIAMS 2017.09.06
MOKSLINĖ KONFERENCIJA "PALANGOS ŽYDAI. IŠNYKUSI MIESTO BENDRUOMENĖS DALIS"MOKSLINĖ KONFERENCIJA "PALANGOS ŽYDAI. IŠNYKUSI MIESTO BENDRUOMENĖS DALIS" 2017.09.05
RUGSĖJO 1 IR 2 D. MUZIEJAUS LANKYMAS NEMOKAMASRUGSĖJO 1 IR 2 D. MUZIEJAUS LANKYMAS NEMOKAMAS 2017.08.29
PALANGOS KURORTO MUZIEJUJE - MOKSLINĖ KONFERENCIJA "PALANGOS ŽYDAI. IŠNYKUSI MIESTO BENDRUOMENĖS DALIS"PALANGOS KURORTO MUZIEJUJE - MOKSLINĖ KONFERENCIJA "PALANGOS ŽYDAI. IŠNYKUSI MIESTO BENDRUOMENĖS DALIS" 2017.08.25
RUGPJŪČIO 4 D. PALANGOS KURORTO MUZIEJUJE - SUSITIKIMAS SU PROJEKTO "LIETUVOS KARO LAIVAS PREZIDENTAS SMETONA" DALYVIAISRUGPJŪČIO 4 D. PALANGOS KURORTO MUZIEJUJE - SUSITIKIMAS SU PROJEKTO "LIETUVOS KARO LAIVAS PREZIDENTAS SMETONA" DALYVIAIS 2017.07.28

Kontaktai

Palangos kurorto muziejus
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 303156776    

Birutės al. 34 a, LT–00135 Palanga
Tel. 8 460 30576
El. paštas kurortomuziejus@gmail.com

Administracija dirba

Pirmadieniais – ketvirtadieniais 8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Valstybinių švenčių išvakarėse dirba viena valanda trumpiau.

Duomenys kaupiami ir saugojami Juridinių asmenų registre, kodas 303156776, Steigėjas Palangos miesto savivaldybė  www.palanga.lt

Palangos kurorto muziejus
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas seo paslaugos optimizavimas